BELAG logo

Logo maty, dywaniki z nadrukiem, wycieraczki z logo...

» Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
Produkujemy maty od 1 sztuki.


» W jaki sposób zamawiamy matę?
Prześlij na adres zamowienia@belag.pl swoją propozycję wykładziny. W przeciągu maksymanle dwóch dni roboczych otrzymasz zwrotnego e-maila z ostateczną propozycją Twojego projektu. Gdy zaakceptujesz projekt, potwierdź to e-mailem i wpłać pieniądze na konto firmy Belag.


» Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?
Od momentu zaksięgowaniu wpłaty, dostarczymy w przeciągu 14 dni roboczych Twoje zamówienie przesyłką kurierską.


» Ilu kolorowy może być dywanik i czy ilość kolorów ma wpływ na cenę?
Proponujemy paletę 33 kolorów. Można wykorzystać wszytkie kolory i nie ma to wpływu na cenę. Nasze kolory znajdziesz w zakładce Kolory


» Czy można matę odesłać z powrotem jeżeli się nie podoba?
Nie, ponieważ maty są drukowane indywidualnie i na zamówienie.


» Jak optymalnie zaprojketować dywanik?
Obrazki jak i teksty są przez nas umieszczane na macie możliwie największe. Im większe logo tym jest to na dywanie korzystniejsze. Kolory są dopasowywane do naszych kolorów standardowych. Istnieje możliwość stworzenia specjalnych kolorów za dodatkową opłatą.


» Z jakich formatów danych powstają projkety?
Najlepsze wyniki drukowania są osiągane w grafice wektorowej. Jednakże jesteśmy wstanie nadrukować również obrazy wykonane w technice rastrowej.


» Jakie procesy stosowane są do nadruku na macie?
Półfabrykat dywanu jest biały . Kolory są wstrzykiwane dyszami do włókien dywanu. W zbiornikach znajdują się zawsze do dyspozycji kolory standardowe. Wydrukowane motywy są wycinane a następnie wulkanizowane na prasie.


» Czy maty mają rand wejściowy?
Standardowo maty mają 2 cm rand wejściowy. Na życzenie klienta maty mogą być również dostarczone bez randu wejściowego. Zalecamy jednak, aby zamawiać maty z randem wejściowym.


» Jaką dajemy gwarancję:
Nasze maty mają 2 lata gwarancji lub 100 cykli prania jeśli chodzi o trwałość i kolory. Zaleca się odpowiednie i profesjonalne traktowanie /pielęgnacja mat.


» Czy dywaniki przyjmują wodę?
Tak, dywaniki PRIME EXCLUSIVE oraz PRIME przyjmują ok. 3 – 4 litra wody na metr kwadratowy.


» W jaki sposób czyścić maty?
Nasze maty można prać w pralce. Należy jednak pamiętac, że temperatura nie może przekraczać 30st. C Nie należy równiez używać silnych detergentów. Zachęcamy do zapoznania sie ze specefikacja techniczną znajdującą sie na tutaj